هزينه كاشت مو لیما کاشت

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

به جرات می‌توان گفت اولین قدمی که افراد در مسیر پیوند موها و بازیابی موهای از دست رفته برمی‌دارند؛ بررسی هزینه کاشت مو است. این گامی است که حتی قبل از انتخاب کلینیک یا پزشک مورد نظر و مطالعه درباره روند درمانی برداشته می‌شود.

در بسیاری از موارد ممکن است شما به ده‌ها کلینیک زنگ بزنید و تعرفه کاشت مو را به روش‌های مختلف از آن‌ها بپرسید؛ حتی ممکن است به چندین کلینیک برای مشاوره مراجعه کرده و بخواهید که هزینه کاشت مو را با توجه به شرایط و نیازهای شما تخمین بزنند. اما برخی از کلینیک‌ها اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار نمی‌دهند و همچنان شما را در مورد هزینه تقریبی کاشت مو در سردرگمی نگه می‌دارند.

کاشت مو روشی است که می‌تواند چنین تضمینی را به شما بدهد و برای همیشه شما را از شر مشکل ریزش مو خلاص کند. برای این کار یک قسمت از موها در پشت سر یا اطراف گوش‌ها به عنوان بانک مو در نظر گرفته می‌شود؛ حتی می‌توان به تشخیص پزشک، از موهای بدن هم برای این کار استفاده کرد. پس از آن تارها یا گرافت‌های مو با استفاده از روش‌های خاصی از بانک برداشته شده و در ناحیه تحت درمان جایگذاری می‌شوند.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

کاشت مو یک روش کاملا غیر تهاجمی است که می‌تواند در عرض چند ساعت، موهای از دست رفته شما را ترمیم کند. دوره نقاهت این روش برابر ۱۰ تا ۱۴روز است و شما می‌توانید در پایان یک سال، نتیجه بسیار خوبی را از کاشت مو مشاهده کنید. پس از این مدت، موهای کاشته شده هیچ تفاوتی با موهای طبیعی نخواهند داشت؛ به این معنا که رشدی طبیعی دارند و شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را با استفاده از حالت‌دهنده‌های مو، شکل دهید.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402
هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

قیمت کاشت هر تار مو در سال 1402 چقدر است؟

هزینه کاشت هر تار مو بر اساس تعرفه وزارت بهداشت تعیین شده و برای تمام تکنیک‌های کاشت مو نرخ مشخصی اعلام شده است. در واقع این نرخ با توجه به گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود. به این ترتیب هزینه کاشت هر تار مو برابر با ۱۰۰۰ تومان بوده و هزینه نهایی با توجه به تعداد تارهای موی کاشته تعیین می‌شود.

با توجه به شرایط و الگوی ریزش هر مراجعه کننده، تعداد تارهای مو کاشته شده می‌تواند متغییر باشد. به عنوان مثال طبق هزینه کاشت هر تار مو، هزینه نهایی می‌تواند در محدوده ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان قرار داشته باشد.

آیا قیمت نواحی مختلف کاشت مو در سر متفاوت است؟

همانطور که گفتیم یکی از عواملی که هزینه کاشت موی شما را تعیین می‌کند، الگوی ریزش موهایتان است. آن دسته از افرادی که در مراحل اولیه ریزش موی ارثی یا آندروژنیک به سر می‌برند و تنها از کم پشت بودن موها در قسمت جلوی پیشانی خود رنج می‌برند و یا آن‌هایی که به دلیل عقب رفتن خط رویش مو تصمیم به کاشت موهای خود می‌گیرند، نیاز به صرف هزینه کمتری خواهند داشت.

[random-posts]

علت این موضوع این است که تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای این افراد نسبت به کسانی که تمامی موهای خود را از دست داده‌اند، کمتر بوده و با توجه به اینکه نرخ تعرفه کاشت مو بر مبنای تعداد گرافت‌های کاشته شده محاسبه می‌شود، هزینه‌ کلی کاشت مو نیز برای این افراد کمتر خواهد بود.        

هزینه کاشت مو به روش های مختلف در سال 1402 چقدر است؟

کاشت مو نیز مانند سایر عمل‌های زیبایی، در حالت عادی تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. با این حال در بعضی از قراردادهای بیمه برخی از بیمه‌های تکمیلی در شرایط خاص بخشی از هزینه‌های کاشت مو را پرداخت می‌کنند. به طور کل

ی ممکن است موارد مختلفی همچون روش کاشت، تعداد گرافت‌های مورد نیاز و هزینه پایه کلینیک، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تبحر پزشک و… از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت و هزینه نهایی کاشت مو هستند. در ادامه هزینه کاشت مو به روش‌های مختلف را بررسی کرده‌ایم.

نمونه کار لیما کاشت
نمونه کار لیما کاشت
نمونه کار لیما کاشت
نمونه کار لیما کاشت

قیمت کاشت مو به روش FUT در سال 1402

در روش کاشت مو به روش FUT پزشک متخصص بخشی از سر را به صورت نواری برش زده و تعداد گرافت‌های مورد نیاز را به بخش طاس شده منتقل می‌کند. هزینه کاشت مو به این روش بر اساس اندازه ناحیه طاسی، تعداد گرافت‌های مورد نیاز، مدت زمان جراحی و شرایط بیمار بین ۹ تا ۱۴ میلیون تومان متفاوت است.

قیمت کاشت مو به روش FIT در سال 1402

یکی دیگر از روش‌های کاشت مو به روش FIT است. در این روش با کمترین آسیب به پوست سر تعداد گرافت‌های مورد نیاز از پشت و کنار سر بیمار برداشت و به محل طاسی منتقل می‌شوند. به این ترتیب این روش با کمترین میزان بخیه و جای زخم انجام می‌شود. هزینه کاشت مو به این روش نیز با توجه به شرایط بیما و تعداد گرافت‌های مورد نیاز در محل طاسی متغییر است، اما  معمولا هزینه کاشت مو به این روش حدود ۶ تا ۸ میلیون تومان برآورد می‌شود.

قیمت کاشت مو به روش SUT در سال 1402

کاشت مو به روش SUT یکی از موفق‌ترین و سریع‌ترین روش‌های کاشت مو در سطح جهان است. از آنجاییکه در روش SUT یک روش ک تهاجمی بوده و در آن نیازی به برش پوست سر نیست، کاشت موی بیمار بدون درد، خونریزی، بخیه و بی‌هوشی انجام می‌شود. در این روش به جای استفاده از دست، از تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته استفاده می‌شود؛ بنابراین، تمام مراحل به صورت اتوماتیک و تحت نظارت پزشک انجام می‌شوند. هزینه کاشت مو به روش SUT نیز با توجه به تعداد گرافت‌ها و شرایط بیمار متغیر بوده و معمولا در محدوده ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان قرار دارد.

هزینه کاشت مو به روش ترکیبی در سال 1402

منظور از کاشت مو به روش ترکیبی، استفاده از ترکیب دو تکنیک FUT و FIT در پروسه کاشت مو است. در این روش پزشک متخصص مرحله اول یعنی برداشت گرافت‌ها از ناحیه بانک مو را با روش FUT انجام داده و ناحیه مدنظر را برش می‌دهد. سپس در مرحله دوم یعنی وارد کردن فولیکول‌ها به محل طاسی از روش FIT استفاده می‌‌کند. هزینه کاشت مو به روش ترکیبی معمولا حدود ۱۲ میلیون تومان اعلام می‌شود.

هزینه کاشت مو به روش BHT در سال 1402

کاشت مو به روش BHT روشی موفقیت‌آمیز برای افرادی است ریزش شدیدی را در ناحیه سر خود تجربه می‌کنند. روش BHT برای افرادی که در نواحی پشت و کنار سر خود فولیکول‌های کافی و مناسبی جهت برداشت و انتقال به قسمت‌های طاس نداشته باشند، مناسب‌ترین تکنیک کاشت مو بشمار می‌آید. در این روش گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت از سایر نواحی بدن مانند ریش، سینه، شکم و ران استخراج شده و به سر پیوند زده می‌شود. هزینه کاشت مو به روش BHT نیز به تعداد گرافت‌ها، ناحیه برداشت و… بستگی داشته و معمولا در حدود ۱۲ میلیون تومان برآورد می‌شود.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو در تهران چیست؟

کاشت مو جزئی از عمل‌های زیبایی به شمار می‌رود؛ پس تحت پوشش بیمه قرار نمی‌گیرد. به همین دلیل هزینه کاشت مو یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان است. در این بخش از مطلب می‌خواهیم مهم‌ترین عواملی که می‌توانند تعیین‌کننده هزینه انجام این عمل باشند؛ برای شما فهرست کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تا حدی هزینه تقریبی این کار را تخمین بزنید.

کاشت مو لیما
کاشت مو لیما
نـمونه کاشت مو لیما
نـمونه کاشت مو لیما
نمونه کاشت مو لیما
نمونه کاشت مو لیما

میزان طاسی و تراکم مورد نظر

مهم‌ترین نکته در تعیین هزینه کاشت مو، وسعت طاسی شما است. اینکه چه مقدار گرافت مو برای پر کردن این قسمت نیاز است؛ می‌تواند به طور مستقیم بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. دقت کنید که هزینه این عمل معمولا به ازای هر گرافت تعیین می‌شود. به این ترتیب هرچه وسعت تاری و تعداد گرافت‌های موردنیاز بیشتر شود؛ هزینه بیشتری هم باید برای کاشت مو بپردازید.

از سوی دیگر مقدار تراکم مورد نظر شما هم بر روی هزینه کاشت مو و تعداد گرافت‌های مورد نیاز تاثیرگذار است. ایجاد تراکم بیشتر مستلزم برداشت مقدار گرافت بیشتر است؛ به همین دلیل هزینه هم به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند.

روش کاشت مو

امروزه از بهترین روش های کاشت مو استفاده می‌شود که هریک فرایند متفاوتی دارند. این روش‌ها معمولا از نظر شیوه برداشت گرافت‌ها و قرار دادن در محل مورد نظر با هم فرق دارند. به علاوه دستگاه‌هایی که برای اجرای هریک از آن‌ها استفاده می‌شود؛ با هم تفاوت دارند. به همین دلیل هزینه کاشت مو با استفاده از این روش‌ها با هم متفاوت است.

در حال حاضر جدیدترین روشی که در لیماکاشت برای کاشت مو استفاده می‌شود؛ Super FUE نام دارد که در بخش بعدی ویژگی‌ها و هزینه مورد نیاز برای انجام آن پرداخته‌ایم.

الگوی ریزش مو

بسته به اینکه به چه دلیل ریزش مو برای شما اتفاق افتاده باشد یا به اصطلاح با چه الگویی موهای خود را از دست داده باشید؛ هزینه کاشت مو برای شما متفاوت خواهد بود. نکته مهم اینجا است که زمانی باید برای کاشت مو مراجعه کنید که مطمئن باشید الگوی ریزش در شما به ثبات رسیده است و تغییری نخواهد کرد.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

به همین دلیل پزشکان و متخصصان این حوزه معتقد هستند که بهترین سن برای کاشت مو، بعد از ۲۵ سالگی است. به این صورت مطمئن خواهید شد که موهای کاشته شده بر روی قسمت‌های مختلف سر شما ثبات خواهند داشت و دیگر دچار ریزش نخواهند شد. به علاوه بانک موی شما هم آسیب چندانی نخواهد دید و می‌تواند به خوبی خود را ترمیم کند. در نتیجه هزینه‌ای که برای کاشت مو صرف کرده‌اید؛ به هدر نخواهد رفت.

بهترین روش های کاشت مو
کاشت تخصصی مو لیماکاشت

ناحیه جغرافیایی

شاید با خودتان فکر کنید که منطقه جغرافیایی چه ارتباطی با کاشت مو دارد و چرا باید بر روی هزینه آن تاثیر بگذارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در برخی از شهرها از دستگاه‌ها، فناوری‌ها و روش‌های پیشرفته‌ای برای کاشت مو استفاده می‌شود. به همین دلیل است که در شهرهای مختلف، تعرفه کاشت مو متفاوت است.

نکته مهم اینجا است که شما می‌توانید با مراجعه به برخی از شهرها، قیمت‌های رقابتی را مشاهده کنید؛ این موضوع بدان دلیل است که در این شهر تعداد کلینیک‌هایی که خدمات کاشت مو را ارائه می‌دهند، زیاد است. در نتیجه برای حجاب افراد متقاضی، برخی از خدمات خود را با قیمت کمتر یا حتی به صورت رایگان ارائه می‌دهند تا شما را تشویق به استفاده از خدمات خود کنند.

خدمات لیما کاشت

کلینیک کاشت مو

علاوه بر منطقه جغرافیایی، کلینیک کاشت مو هم در هزینه کاشت تاثیرگذار است. برای درک این موضوع می‌توانید پزشکی را پیدا کنید که به طور هم‌زمان در دو کلینیک خدمات کاشت مو را ارائه می‌کند؛ اگر هزینه را از این پزشک بپرسید، دو تعرفه مختلف را به شما ارائه خواهد داد.

این موضوع بدان معنا است که هر کلینیک تجهیزات و فناوری مخصوص به خود را دارد و به همین دلیل انتخاب کلینیک هم می‌تواند در هزینه نهایی کاشت مو تاثیرگذار باشد.

قبل کاشت خانوادگی
قبل کاشت خانوادگی

چرا تعرفه کاشت مو در کلینیک‌های مختلف متفاوت است؟

احتمالا این سوال ذهن شما را هم به خود مشغول کرده است که چرا کلینیک‌های مختلف کاشت مو، هزینه متفاوتی را برای انجام این کار دریافت می‌کنند؟ از سوی دیگر آیا کلینیکی که قیمت بیشتری را ارائه می‌دهد؛ لزوما خدمات بهتری را عرضه خواهد کرد؟

در پاسخ به سوال اول باید بگوییم که عوامل مختلفی باعث ایجاد اختلاف در قیمت کاشت مو در کلینیک‌ها می‌شوند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجربه و تخصص پزشک،
  • دستگاه‌ها و فناوری‌های پیشرفته،
  • امکانات و تجهیزات،
  • خدمات پشتیبانی کلینیک از مراجعان در زمان قبل و بعد از کاشت مو،
  • سابقه کلینیک،
  • منطقه جغرافیایی که کلینیک در آن قرار گرفته است،
  • روش‌هایی که برای کاشت مو در کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بر این اساس هر کلینیک تصمیم می‌گیرد که برای کاشت مو چه تعرفه‌ای را به مراجعین خود پیشنهاد دهد.

حال به سراغ سوال دوم می‌رویم؛ یعنی می‌خواهیم ببینیم که آیا قیمت بالاتر، نشان‌دهنده کیفیت بیشتر است؟ احتمالا شما هم این ضرب‌المثل را شنیده‌اید که هیچ ارزانی بی‌ دلیل نیست. با توجه به این مثال می‌توان گفت که کلینیک‌هایی که قیمت خیلی کمی را برای کاشت مو ارائه می‌دهند؛ تجربه چندانی نداشته و یا از روش‌های پیشرفته برای این کار استفاده نمی‌کنند. بنابراین نباید به چنین کلینیک‌هایی اعتماد کنید.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

از سوی دیگر گران بودن خدمات هم لزوما به معنی بالا بودن کیفیت آن‌ها نیست. متاسفانه برخی از کلینیک‌های سودجو از ناآگاهی شما استفاده کرده و با توجه به اشتیاقی که برای ترمیم موهای خود دارید؛ قیمت نجومی را به شما پیشنهاد می‌دهند. به همین دلیل قبل از انتخاب کلینیک، باید تعرفه‌ها را در مکان‌های مطرح بررسی کنید تا بتوانید با آگاهی کامل برای کاشت مو اقدام کنید.

کاشت تخصصی ریش
کاشت تخصصی ریش

هزینه کاشت مو در کدام روش پایین‌تر است؟

شرایط بیمار و تراکم بانک موی وی یکی از اصلی‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت نهایی کاشت مو در روش‌های مختلف کاشت است. به این ترتیب در صورتی که بانک موی فرد تراکم و وضعیت بهتری داشته باشد در تمام روش‌های کاشت هزینه نهایی کاهش پیدا می‌کند. همچنین اگر شرایط بانک موی فرد مساعد نباشد، قیمت نهایی کاشت در تمامی روش‌های افزایش پیدا خواهد کرد.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

در نهایت انتخاب مناسب‌ترین و موثرترین روش کاشت مو، تنها پس از مشورت با پزشک معالج مشخص می‌شود. تنها پس از مشورت با پزشک معالج می‌توان روشی را که کمترین هزینه و در عین حال بهترین نتیجه را داشته باشد، انتخاب کرد. در نتیجه نمی‌توان برای تمام مراجعیت تکنیک مشخصی را به عنوان ارزان‌ترین روش کاشت مو اعلام و معرفی کرد.

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو در تهران

طبیعتاً هزینه کاشت مو در تهران با هزینه این عمل در استانبول و کشورهای اروپایی و یا با هزینه پیوند مو در ایالات متحده امریکا متفاوت است. در حقیقت، کاشت مو در شهر تهران به عنوان اصلی‌ترین کلان شهر و پایتخت کشور ایران یکی از کمترین هزینه‌ها را در قیاس با سایر پایتخت‌های مهم جهان برای شما در بر خواهد داشت.

در حقیقت در حالیکه هزینه کاشت مو در ایالات متحده و اروپا چیزی در حدود ۴۰۰۰ تا ۱۶۰۰۰ دلار و در ترکیه و هند بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ دلار متغیر است، شما می‌توانید با پرداخت مبلغی به مراتب کمتر از نتایجی یکسان و چه بسا با کیفیت بالاتر در کاشت مو بهره مند شوید. همین موضوع به خودی خود موجب رونق صنعت توریسم پزشکی در کشور ایران شده است.  

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

کلینیک‌های متعبر کاشت مو در ایران با امکانات پیشرفته و آخرین تجهیزات به روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در امر کاشت مو هستند. ضمن اینکه با توجه به تقاضای بالای مردم برای کاشت مو در ایران، تعداد پزشکان زبده و با تجربه در این زمینه نیز بسیار زیاد بوده و اکنون کلینیک‌های معتبر کاشت مو در تهران که تعدادشان کم هم نیست، باکیفیت‌ترین پکیج‌های کاشت مو را در اختیار شما قرار می‌دهند. 

فرض کنید که شما به ۳۰۰۰ گرافت مو نیاز دارید. در این صورت بسته به تکنیک به کار رفته هزینه کاشت مو برای شما به طور متفاوت محاسبه خواهد شد. برای مثال برای کاشت این تعداد گرافت به روش micro FIT باید مبلغی در حدود ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان را کنار بگذارید. در حالیکه هزینه این عمل با روش SUT یا FUE چیزی مابین ۱۰ تا ۱۲ میلیون خواهد بود. اینکه کدام تکنیک برای شما مناسب خواهد بود را کارشناسان مرکز کاشت و پزشک شما تعیین خواهند کرد.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

البته با توجه به اینکه تجهیزات کاشت مو همگی از خارج کشور وارد می‌شوند و بنابراین هزینه‌های تأسیسات و استهلاک دستگاه‌ها بایستی با واحد دلار سنجیده شود و از طرفی با توجه به نوسان قیمت ارز در ایران، بهتر است که برای آگاهی از آخرین قیمت کاشت مو با کلینیک مورد نظر خود تماس بگیرید و قیمت‌های به روز کاشت مو را از آن‌ها جویا شوید. در حال حاضر هزینه معمول کاشت مو در تهران چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۹۰۰ دلار است که بسته به نیاز هر فرد و امکانات کلینیک زیبایی تعیین می‌گردد.    

بنابراین پیش از آنکه به سراغ کاشت مو به عنوان راهکار دائمی برای رفع مشکل ریزش موی خود بروید، ابتدا باید برآوردی از هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو داشته باشید.

منظورمان از هزینه‌های قبل از عمل برآورد تمامی هزینه‌های مربوط به استفاده از تجهیزات کلینیک زیبایی و دستمزد پزشک است. هزینه انجام آزمایشات غربالگری سلامت که پیش از کاشت مو انجام می‌شود نیز در این طبقه بندی جای می‌گیرد.

اما هزینه‌های بعد از عمل به هزینه اقداماتی اطلاق می‌شود که به عنوان مراقبت بعد از عمل لازم است که انجام دهید. هزینه ویزیت‌های بعدی، تهیه دارو، شامپوی مخصوص و… همگی جزو این مخارج محاسبه می‌شوند.

کمترین هزینه کاشت مو چقدر است؟

همانطور که پیش از این نیز در قسمت بررسی هزینه کاشت مو به روش‌های مختلف گفته شد، به طور کلی هزینه کاشت مو به عوامل متعددی بستگی دارد. به این ترتیب علاوه بر روش کاشت مو عوامل دیگری همچون شرایط و وضعیت بیمار، تجهیزات و شهرت کلینیک، تجربه و مهارت پزشک متخصص و همچنین شرایط و داروهای دوران نقاهت و بهبودی بیمار از مهم‌ترین مواردی هستند که بر محسابه هزینه نهایی کاشت مو تاثیر مستقیم دارند. به همین دلیل نمی‌توان به طور دقیق کمترین هزینه کاشت مو را اعلام کرد.

روش Super FUE؛ هزینه‌ها و راهکارهای درمان

همان‌طور که گفتیم در حال حاضر یکی از پیشرفته‌ترین روش‌هایی که برای کاشت مو و ترمیم موهای از دست رفته استفاده می‌شود؛ Super FUE است که پزشکان متخصص ما در لیما از آن استفاده می‌کنند.

همان‌طور که از نام این روش مشخص است؛ اساس و پایه آن بر روی کاشت مو به روش FUE قرار دارد و فولیکول‌ها به صورت تک واحدی استخراج می‌شوند. در نتیجه برای افرادی مناسب است که بانک موی ضعیفی دارند اما می‌خواهند به تراکم بالایی دست پیدا کنند.

در Super FUE از یک دستگاه برای آنالیز سر شخص استفاده می‌شود؛ نتیجه این تحلیل اطلاعاتی را مانند میزان چربی، خون‌رسانی و ضخامت موها را در اختیار پزشک قرار می‌دهد. به این ترتیب پزشک می‌تواند ریشه‌های مناسب کاشت را تشخیص داده و با استفاده از دستگاه آن‌ها را استخراج کند.

تفاوت اصلی کاشت مو به روش Super FUE این است که از سلول‌های بنیادی شخص برای نگهداری از گرافت‌ها استفاده می‌شود؛ به همین دلیل کیفیت آن‌ها تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. با استفاده از روش Super FUE می‌توان به تراکم خوبی دست یافته و دوران نقاهت را تا حد زیادی کوتاه کرد. در این روش هیچ خبری از بخیه و جراحی نیست و عوارض کاشت مو در آن به حداقل رسیده‌اند.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

 به دلیل استفاده از دستگاه‌های فوق پیشرفته برای بهبود نتایج در روش Super FUE و کاهش التهابات در ناحیه کاشت و برداشت موها، هزینه این روش نسبت به دیگر روش‌های کاشت مو بیشتر است.

البته ما در لیما این خدمات را با بهترین قیمت به شما ارائه می‌دهیم که بتوانید نتیجه بسیار خوبی را در مدت زمان کوتاهی به دست آورید. برای دریافت هزینه کاشت موی خود از نواحی روبرو، بالا، پشت و کنارین سر خود عکس گرفته و به شماره های زیر ارسال فرمایید تا در اسرع وقت بعد از مشاهده پزشک متخصص هزینه کاشت موی شما اعلام شود.

هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402 هزینه کاشت مو در تهران سال 1402

سوالات متداول

آیا باید هزینه کاشت مو را به صورت یکجا پرداخت کرد؟

خیر. لیما کاشت شرایط ویژه ای برای افرادی که قصد پرداخت اقساطی دارند را در نظر گرفته است.

با توجه به اینکه هزینه ترمیم موها با استفاده از دارو کمتر از کاشت مو است؛ بهتر نیست که از این روش استفاده کنیم؟

شما باید به کاشت مو به عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نگاه کنید. هرچند که در ابتدا هزینه بیشتری را متحمل خواهید کرد؛ اما در نهایت یک راه‌حل دائمی به شما ارائه شده که تا آخر عمر شما را از مصرف هر دارو یا تقویت‌کننده‌ای بی‌نیاز خواهد کرد.

چرا هزینه کاشت مو در ایران کمتر از سایر کشورها است؟

در حال حاضر تعداد زیادی مرکز زیبایی در ایران در حوزه کاشت مو فعالیت می‌کنند؛ به همین دلیل برای جذب متقاضیان، خدمات خود را با قیمت مناسبی ارائه می‌دهند. بنابراین بر خلاف تصور اشتباهی که در میان برخی از متقاضیان جا افتاده است؛ این ارزان بودن خدمات به معنای بی‌کیفیت بودن آن‌ها نیست.

هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه فرایند بسته به تعداد مو های پیوندی، جلسات درمانی، وسعت ریزش مو، مهارت پزشک و کلینیک درمانی متفاوت است. به طور معمول، مردان به ۱ تا ۳ جلسه درمانی نیاز خواهند داشت.

آیا هزینه کاشت مو برای خانم‌ها از آقایان کمتر است؟

جنسیت ملاک تاثیرگذاری بر روی هزینه تمام شده کاشت مو نیست. بسته به اینکه الگوی ریزش موی شما چطور باشد و بخواهید به چه تراکمی دست پیدا کنید؛ این هزینه متفاوت خواهد بود.

نتایج کاشت مو چه مدت ماندگار هستند؟

در صورتی که پیوند مو به درستی انجام شود، نتایج آن دائمی خواهند بود. احتمال موفقیت این فرایند  ۹۰ تا ۹۵ درصد بوده و نتایج آن مادام العمر هستند.

اگر فردی نیاز به کاشت مجدد موها پیدا کند؛ آیا باید هزینه مشابهی را بپردازد؟

افراد به هر دلیلی ممکن است مجددا نیاز به کاشت مو پیدا کنند؛ در این صورت معمولا هزینه کاشت با بار اول تفاوتی نخواهد داشت. اما اگر شما هر دو مرحله کاشت را در یک کلینیک انجام دهید؛ احتمال دارد که تخفیف‌های خوبی را دریافت نمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب