دریافت وام کاشت مو

تا سقف 16 میلیون تومان

لطفا جهت دریافت وام کاشت مو اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

برخی از نمونه های کاشت مو لیماکاشت

لیماکاشت با بیش از 15 سال سابقه و مجوز رسمی از وزرات بهداشت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تمامی روش های کاشت ابرو از جمله: کاشت ابرو به روش FIT، کاشت ابرو FUE، میکرو گرافت، کاشت ابرو به روش SUPER FUE در این مرکز ارائه می شود.

کاشت مو تخصص ماست

لیما کاشت دارای تیم کاشت کاملا حرفه‌ای و با تجربه بوده و سال‌هاست در این مرکز مشغول به کار می‌باشند این تیم علاوه بر مهارت‌های علمی و عملی دارای تعهد کاری بالا و صبر و حوصله فراوان برای خدمت رسانی به شماست.

در لیما کاشت کلیه خدمات بر مبنای تقاضای مشتری انجام می شود. می توانید در مورد شرایط پرداخت،  تعداد روزهای کاشت، تعداد همراه، روز انتخابی کاشت و کلیه موارد سوال برانگیز با تیم قدرتمند ما مشورت کنید.

تخفیف ویژه مراجعین سایت

کلیه افرادی که از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت می نمایند تخفیف ویژه 3 میلیون تومانی مراجعین سایت را دریافت می کنند.

خدمات کاشت مو لیما

حتما درباره روش های کاشت موی سر از قبیل کاشت مو به روش SUT ،کاشت مو به روش HRT ،کاشت مو به روش FUE و روش های دیگری مانند BHT و FUG شنیده اید. این روش ها جهت بازگرداندن موهای از دست رفته سر مردان و زنان مورد استفاده قرار می گیرند و تاکنون میلیون ها نفر از کسانی که دچار ریزش مو و یا طاسی شده بودند، با استفاده از هر یک از این روش ها، موهای از دست رفته سرشان را بدست آورده اند. 

روش سوپرترکیبی پلاس