دریافت وام کاشت ابرو

تا سقف 12میلیون تومان

لطفا جهت دریافت وام کاشت ابرو اطلاعات خود را در فرم زیر ثبت نمایید.

برخی از نمونه های کاشت ابرو کلینیک ارغوان

لیماکاشت با بیش از 15 سال سابقه و مجوز رسمی از وزرات بهداشت آماده‌ی ارائه‌ی خدمات به شما عزیزان می‌باشد. تمامی روش های کاشت ابرو از جمله: کاشت ابرو به روش FIT، کاشت ابرو FUE، میکرو گرافت، کاشت ابرو به روش SUPER FUE در این مرکز ارائه می شود.

عمل کاشت ابرو چگونه است؟

اگر به تازگی دچار ریزش ابرو  شده‌اید و تراکم ابرو کمی دارید، کاشت ابرو  گزینه مناسبی برای شماست. این کار باعث افزایش تراکم موها می‌شود و ابروهای شما را بسیار زیبا و پرپشت نشان می‌دهد.

کاشت ابرو  از طریق تکنیک‌های مختلفی قابل انجام است. به طور کلی برای آن از ناحیه پشت سر یا بانک مو، فولیکول‌های مو را استخراج و به نواحی مورد نظر منتقل می‌کنند. پزشکان این کار را از طریق برش نواری، برش واحدی با قطر کم‌تر از یک میلی‌متر و… انجام می‌دهند. انتخاب هر یک از این روش‌ها به شرایط بیمار مثل وضعیت بانک مو، جنس مو، نوع ریزش مو و عوامل دیگر بستگی دارد.

تخفیف ویژه مراجعین سایت

کلیه افرادی که از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ثبت می نمایند تخفیف ویژه 3 میلیون تومانی مراجعین سایت را دریافت می کنند.

خدمات کاشت مو لیما

حتما درباره روش های کاشت موی سر از قبیل کاشت مو به روش SUT ،کاشت مو به روش HRT ،کاشت مو به روش FUE و روش های دیگری مانند BHT و FUG شنیده اید. این روش ها جهت بازگرداندن موهای از دست رفته سر مردان و زنان مورد استفاده قرار می گیرند و تاکنون میلیون ها نفر از کسانی که دچار ریزش مو و یا طاسی شده بودند، با استفاده از هر یک از این روش ها، موهای از دست رفته سرشان را بدست آورده اند. 

روش سوپرترکیبی پلاس