کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش SUT

ابروها یکی از اعضای مهم صورت است که در صورت ریزش و یا کم‌پشت شدن تأثیر بسیار بدی بر روی زیبایی افراد می‌گذارد. زیبایی ابروها برای افراد و خصوصاً خانم‌ها بسیار پر اهمیت است و افرادی که دچار ریزش ابرو شده‌اند به دنبال روشی برای درمان آن هستند. کاشت ابرو بهترین روش برای درمان ریزش ابرو است و در بین روش‌های کاشت ابرو نیز باکیفیت ترین و مدرن‌ترین روش، کاشت ابرو به روش SUT می‌باشد.

کاشت ابرو به روش SUT
نمونه کاشـت ابرو

روش SUT کمترین عوارض را برای افراد دارد و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد. سعی کنید که حتماً این روش را در کلینیک‌های معتبر مثل لیماکاشت انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید. در ادامه به بیان مراحل، مراقبت‌های لازم، هزینه و سایر موارد مرتبط با این عمل می‌پردازیم.

کاشت ابرو به روش SUT

در روش (SUT) دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار، برش نبوده و هیچ گونه عوارضی نداشته ؛ مامی توانیم، به وسیله، دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو راتا 14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد را انجام دهیم .

در این تکنیک جدید شما شاهد خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا هستید، تا جایی که هیچ کس قادر به تشخیص کاشت زنده و پیوند موی طبیعی شما نیست. دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مكرر، شاهد زمانه طولانی برداشت و كاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم.

از جمله مزایای این تكنیك، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم، در این متد می توانیم، تراكمی سه برابری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT) را انجام دهیم. كه کاشت 14000 تار مو را در یك جلسه شاهد هستیم،

نمونه کاشت ابرو
نمونه کاشت ابرو
قیمت کاشت ابرو 1402
قیمت کاشت ابرو 1402

کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT

هزینه کاشت ابرو 1402
هزینه کاشت ابرو 1402
کاشت ابرو به روش SUT
کاشت ابرو به روش SUT

همچنین لازم بذكر است این تكنیك به روز ترین متد روز امریكا واروپا است. از مزایای این تكنیك طبیعی بودن خط رویش، مهندسی آن توسط تیم مجرب كاشت مو ، تراكم بالای مو در این روش، انجام آن در یك جلسه و مشاهده كردن موهای كاشته شده بعد از كاشت موی طبیعی كه بصورت یك سانتی است.

همچنین در تكنیك كاشت موی (SUT ) پرتی و از بین رفتن فولیكولهای برداشت شده به صفر می رسند. زیرا طی یك فرآینده برداشت و فریز كردن فولیكولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند،

پس از انجام کاشت ابرو، توسط دستگاهای لیزری لیما کاشت، تحریک و رشد سریع مو، تقویت ورشد مجدد مو ها شخص را نیز شاهد هستیم تكنیك (SUT ) موفق ترین روش کاشت ابرو بوده، واندازه تراكم مورد نیاز ، توضیح داده شده توسط مشاورین این مركز با نرم افزارهای خاص به بیمار نشان داده می شود.

چه افرادی برای کاشت ابرو به روش SUT گزینه مناسبی هستند؟

همه افرادی که دچار ریزش و یا کم‌پشت شدن ابرو هستند و یا اینکه از مدل ابروهای خود راضی نباشند می‌توانند این روش را امتحان کنند. درصد موفقیت این روش بسیار بالاست و افرادی که قبلاً روش‌های دیگر کاشت ابرو را امتحان کرده‌اند می‌توانند از روش SUT استفاده کنند.

بنابراین همه افرادی که مایل به کاشت ابرو طبیعی هستند می‌توانند از این روش استفاده کنند. افرادی که دچار ریزش موی قارچی شده‌اند و یا در اثر سرطان و شیمی درمانی، ابروهای خود را از دست داده‌اند نیز گزینه‌های دیگر انجام این عمل هستند.

مراحل کاشت ابرو به روش SUT

روش SUT شباهت زیادی به سایر روش‌های کاشت ابرو دارد و تفاوت آن فقط در ابزارهایی است که پزشک از آن استفاده می‌کند. برای کاشت ابرو به روش SUT شما باید ابتدا یک جلسه معاینه با پزشک خود داشته باشید تا وضعیت سلامتی شما کنترل گردد.

پزشک در مرحله اول و در جلسه معاینه، قدرت بانک مو شما را بررسی می‌کند و سپس مدل کاشت ابرو برای شما انتخاب می‌شود. فولیکول‌های مو در بانک مو در ناحیه پشت سر برداشت می‌شود و سپس فولیکول در ناحیه ابرو پیوند داده می‌شود. پیوند ابرو حساسیت بالایی دارد و فقط باید توسط پزشک متخصص انجام شود.

روش SUT با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می‌شود و ایمنی آن بسیار بالا می‌باشد. در این روش احتمال آسیب به فولیکول‌های مو بسیار کم است.

چه مراقبت‌هایی قبل از کاشت ابرو به روش SUT باید انجام گیرد؟

برای کاشت ابرو به روش SUT به‌مانند سایر عمل‌های زیبایی باید مراقبت‌هایی قبل از عمل انجام گیرد تا نتیجه نهایی عمل موفقیت آمیز باشد. از جمله نکات مراقبتی قبل از کاشت ابروی طبیعی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تا دو هفته قبل از عمل از مصرف دخانیات خودداری کنید. دخانیات باعث ایجاد مشکل در انتقال اکسیژن در فرد می‌شود. در نتیجه پیوند شکست می‌خورد.
 • از آرایش بیش از اندازه قبل از عمل خودداری کنید.
 • از فعالیت‌های استرس زا قبل از عمل خودداری کنید.
 • قبل از عمل استحمام کنید و صورت خود را به‌صورت کامل از آلودگی‌ها پاک کنید.
 • اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید تا دو هفته قبل از عمل از مصرف آن خودداری کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید حتماً به پزشک خود اطلاع دهید.

معمولا در یک جلسه چند تار مو می توان کاشت؟

هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر میشود. ممکن است مویی که از پشت سر برداشته میشود تک دانه و یا چند دانهای باشد.

به عنوان مثال: اگر از یک فرد هزار مو برداشت کنیم، به همان تعداد میتوان کاشت. ولی اگر موهای فرد چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا می یابد. که این حالت به نوع مو افراد بستگی دارد.

به طور کلی با روش های رایج (FIT) و(FUT) در ۳ روز پشت سرهم بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو نمی توان برای افراد کاشت. یکی دیگر مشكلات روش های سنتی می باشد.

کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT

همچنین در این روش های رایج تكرار جلسات كاشت و خستگی بیمار و در نهایت تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. اما با تكنیك (SUT ) شخص مورد نظر پیوند مو می تواند، تجربه ای كاملاً بدون درد و خستگی و تراكمی بالا را تجربه كند.

چه نوع دستگاه کاشت ابرویی برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر ۹۹ درصد از گروهای پیوند مو بعلت نداشتن تجربه و اخذ مدارك لازم ونداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاهای پیشرفته و بروز نمی توانند تكنیك های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((Fit) استفاده می کنند.

بجا ماندن اسكار در پشت سر شخص با روش (Fut) كه در نهایت باعث بجا ماندن حفرهای كاشته شده و تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تكنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشكان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند.

کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT


اما در تكنیك (SUT) كه انجام این تكنیك توسط متخصصین پوست و مو را شاهد هستیم . درمرحله اول مهندسی، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاهای تمام اتوماتیك را می بینیم. كه این خود كیفیت بالایی درخط رویش و تراكم بالای 14000 تار مو در یك جلسه به بیمار می دهد.

بیشتر بدانیم

[random-posts]

در نهایت رضایت كامل بیمار و نزدیكان شخص را به دنبال دارد. متاسفانه تبلیغات زیادی در امر كاشت مو انجام شده است. كه تعداد بسیاری از این مراكز تجربه لازم در این امر را نداشته و فاقد متخصص، دستگاهای لازم، استریل و مجوزهای قانونی می باشند. شما عزیزان دقت زیادی در این مورد باید داشته باشید زیرا كه برداشت غیر حرفه ای از بانك موهای شما ، جبران و انجام مجدد آن بسیار مشكل می باشد.

چه نكاتی را بعد از كاشت مو افراد باید رعایت كنند؟

بعد از انجام كاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزش های سنگین اجتناب کنید، و شستشوی ناحیه كاشته شده فقط تا دوهفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این مدت به طور کامل دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و موها رشد پیدا میکند، به طوری که حتی بعد از رشد كاملاً قابل اصلاح نیز هستند.

عوارض کاشت ابرو به روش SUT

عوارض کاشت ابرو بسیار جزئی است و افراد نباید از آن نگرانی داشته باشند. ممکن است بعد از عمل، تقارن لازم در ابروها ایجاد نشود. از طرفی خطر ایجاد عفونت و ایجاد بیماری به خاطر استریل نبودن محیط نیز وجود دارد.

همچنین التهاب و کبودی نیز ممکن است برای فرد ایجاد شود که بعد از مدت کوتاهی از بین می‌رود. اگر فرد کاشت ابرو را در کلینیک‌های معتبر مثل کلینیک لیما انجام دهد تقریباً عوارض خاصی را نخواهد داشت.

تفاوت کاشت ابرو به روش SUT با سایر روش‌های کاشت ابرو چیست؟

ایمنی روش SUT نسبت به سایر روش‌ها بالاتر است. از طرفی تراکم و فرم ابروها در این روش نسبت به سایر روش‌ها مناسب‌تر است و احتمال آسیب به ناحیه بانک مو و ناحیه ابرو بسیار کم می‌باشد. ممکن است این روش هزینه بالاتری نسبت به سایر روش‌ها داشته باشد ولی کیفیت آن بسیار بهتر از سایر روش‌ها می‌باشد.

بهترین کلینیک کاشت ابرو در ایران
بهترین کلینیک کاشت ابرو در ایران

هزینه کاشت ابرو به روش SUT

در روش SUT هزینه کاشت ابرو چقدر است؟ روش SUT نسبت به سایر روش‌های کاشت ابرو از نظر قیمتی کاملاً به صرفه تر است. به طور کلی هزینه کاشت ابرو در این روش به عوامل مختلفی مثل نوع پزشک، نوع کلینیک، تعداد فولیکول‌های کاشته شده و … بستگی دارد.

اگر به دنبال این هستید که بدانید هزینه کاشت ابرو با این روش برای شما چه میزان است می‌توانید به لیماکاشت مراجعه کنید و یا به‌صورت تلفنی از هزینه‌های این روش اطلاع پیدا کنید. شما می‌توانید در مرکز ما از تخفیفات کاشت ابرو استفاده کنید. همچنین امکان کاشت ابرو اقساطی نیز در این مرکز وجود دارد.

پیشنهاد لیما کاشت

متقاضایان پیوند مو حتما باید تحت نظر متخصص مربوطه این عمل را انجام دهند، تا از هر گونه عوارض جلوگیری به عمل آید. و باید به مراکزی مراجعه کنند که سابقه پیوند موفقیت آمیزی داشته اند.

کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT

لیما کاشت مفتخر است با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن‌ترین امکانات و تجهیزات تشخیصی و درمانی و با همکاری پزشکان مجرب و متخصص در زمینه پوست، مو و پیوند مو در خدمت شما زیبا جویان عزیز می‌باشد.

کاشت ابرو لیما
کاشت مو لیما
نـمونه کاشت ابرو لیما
کاشت مو لیما
نمونه کاشت ابرو لیما
کاشت مو لیما

این مرکز مفتخر است با این تکنیک جدید و به روز تمامی خواسته ها و رضایت کامل مراجعین قبلی را برآورده سازد که باعث معرفی اطرافیان شخص به این مرکز شده است. آرزومندیم بتوانیم اعتماد بنفس و زیبایی بیشتری را به شما هموطنان عزیز هدیه دهیم.

مزایای لیما کاشت

 1. برداشت هوشمند موها: برداشت هوشمند مخصوصا در مواردی که بانک سر محدود و موها نازک هستند.
 2. کاشت ابرو به صورت اقساط: هزینه های کاشت ابرو به گونه ای است که می توان آن را به صورت کاشت ابرو اقساطی ارائه نمود.
 3. نتیجه رضایت بخش: دوره نقاهت کوتاه تر و تراکم موی بیشتر و طبیعی تر در کلینیک زیبایی ارغوان
 4. انتخاب روش کاشت مناسب: انتخاب روش کاشت مناسب با توجه به حساسیت پوست و نازکی پوست جهت حصول نتایج بهتر
 5. %85 الی 98% میزان موفقیت: حدود %85 الی 98% از کل پیوندهای کاشته شده به راحتی در منطقه پیوند رشد می کنند.
 6. کاشت ابرو بدون درد: درد در زمان جراحی کاشت ابرو بسیار ناچیز است و طی دو الی سه روز بعد از کاشت ابرو درد خفیفی را احساس کند که با قرص مسکن قابل تحمل است.
 7. اقامت رایگان برای مراجعین شهرستان
 8. تخفیف گروهی برای افراد بیش از یک نفر

خدمات لیما کاشت

سوالات متداول روش میکروگرافت

آیا کاشت ابرو دردناک است؟

فرایند می تواند دردناک باشد اما شدت درد در هر فرد متفاوت است. اغلب افراد هنگام تزریق داروی بی حس کننده احساس درد خواهند کرد. همچنین، امکان دارد پزشک جهت کاهش درد و ناراحتی، ناحیه درمان را سرد کند. به طور کلی، این فرایند معمولا دردناک نیست.

دوره بهبودی پس از کاشت ابرو چگونه است؟

با توجه به این که میکرو گرافت فرایندی ساده و همراه با بی حسی موضعی است معمولا به بستری شدن در بیمارستان نیاز نخواهد بود. بدن میکرو گرافت را به عنوان بخشی از خود تلقی کرده و آن را پس نمی زند. همچنین، احتمال بروز جای زخم در این فرایند اندک است. در روز های اول پس از فرایند، فرد باید از شامپو های ضد عفونی کننده استفاده و از رفتن به سونا، ورزش کردن و قرار گیری در معرض نور خورشید اجتناب کند. بیمار ۱۰ روز پس از فرایند جهت کشیدن بخیه ها به مطب پزشک باز خواهد گشت.

معایب کاشت ابرو چیست؟

همچون هر فرایند دیگر، جراحی میکرو گرافت نیز با خطر خونریزی، عفونت و یا واکنش حساسیتی به ماده بی حس کننده همراه است. در این فرایند معمولا حد مشخصی برای حداکثر تعداد مو های پیوندی در یک جلسه وجود داشته و اغلب به بیش از یک جلسه درمانی نیاز است. احتمال اندکی نیز در زمینه از بین رفتن مو، ریزش آن و بروز جای زخم وجود دارد. با گذشت زمان، امکان دارد مو های اطراف محل پیوند ضعیف شوند.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

هزینه فرایند بسته به تعداد مو های پیوندی، جلسات درمانی، وسعت ریزش مو، مهارت پزشک و کلینیک درمانی متفاوت است. به طور معمول، مردان به ۱ تا ۳ جلسه درمانی نیاز خواهند داشت.

بهترین سن برای انجام کاشت ابرو چه زمانی است؟

از آن جایی که بهترین نتایج معمولا در سنین ۳۰ تا ۴۰ سال به دست می آیند، اغلب متخصصان انجام این فرایند را در بازه سنی یاد شده توصیه می کنند.

نتایج کاشت ابرو چه مدت ماندگار هستند؟

در صورتی که پیوند مو به درستی انجام شود، نتایج آن دائمی خواهند بود. احتمال موفقیت این فرایند  ۹۰ تا ۹۵ درصد بوده و نتایج آن مادام العمر هستند.

آیا امکان ریزش مو پس از فرایند کاشت وجود دارد؟

پس از جراحی، همگام با عادت کردن بدن به فولیکول های جدید مو ریزش مو اتفاق می افتد. این ریزش موقت معمولا در هفته دوم تا هشتم پس از کاشت رخ داده اما ظرف ۳ ماه مو ها دوباره شروع به رشد می کنند. نتایج نهایی فرایند را می توان ۸ تا ۱۲ ماه بعد از جراحی مشاهده کرد. فولیکول مو های کاشته شده دارای توان بیشتری بوده و امکان ریزش آن ها بسیار اندک است. البته، کم پشت شدن مو ها در اثر افزایش سن پدیده ای رایج و طبیعی به شمار می آید.

کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT کاشت ابرو به روش SUT

فهرست مطالب