میکروگرافت (میکرو fuet)

میکروگرافت جدیدترین روش برداشت با دستگاههای اتوماتیک است که بدون جراحی ، بخیه و بدون آسیب به بانک مو بصورت دانه دانه از پشت سر با سایز سوزن های انتخابی جهت افزایش ظرافت کار انجام می شود .

چرا کاشت مو به روش میکروگرافت

مشکل طاسی یا کم‌مویی در مردان و زنان در نواحی موی سر، ابرو و ریش با استفاده از روش‌های متفاوتی درمان می‌شود. درمان دارویی، برخورداری از طب سنتی و داروهای گیاهی از درمان‌های اولیه‌ برای ترمیم ریزش مو هستند. در صورتی که این روش‌های درمانی بی‌نتیجه باشند، از روش‌های مدرن کاشت مو استفاده خواهد شد. به عنوان آخرین مرحله،‌ پروتز مو یا موی مصنوعی برای ترمیم موها به کار برده می‌شود. این روش‌ در شرایطی است که کاشت طبیعی مو به هر روشی برای فرد مناسب نباشد. البته اگر چه کاشت موی مصنوعی تا حدودی مشکل را برطرف می­‌کند اما در مواردی خود نیز مشکل آفرین خواهد بود. گاها پروتز مو باعث افزایش ریزش مو، آسیب­‌های پوستی می‌شود. بنابراین تنها راه مطمئن در درمان طاسی یا کم مویی کاشت مو یا پیوند موی طبیعی است.

پخش ویدیو

مراحل کاشت مو میکرو گرافت MicroGraft

تمامی روش‌­های کاشت مو به طور کلی شامل سه مرحله هستند اما نحوه اجرای مراحل، در هر روش فرق دارد:

  • برداشت مو از قسمت بانک مو که معمولا از پشت سر بیمار برداشته می­‌شود در مواردی نیز می­توان از موهای قسمت ریش در آقایان و یا موهای بدن نیز استفاده کرد.
  • مرحله جداسازی و آماده سازی گرافت­‌های مو برداشته شده از قسمت بانک موی بیمار
  • مرحله پیوند گرافت‌های مو در نواحی خالی سر

برخی از نمونه های انجام شده کاشت مو در مجموعه زیبایی لیما کاشت

جهت نمایش ویدئوها ، روی آنها کلیک نمایید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

برخی از نمونه های قبل و بعد از کاشت به روش میکروگرافت

جهت نمایش تصاویر و برگنمایی ، روی آنها کلیک نمایید.