می خوای کاشت مو انجام بدی ولی تردید داری ؟!

در مرکز مشاوره کاشت لیما ؛ تمام تردید های شما برطرف میشه چون ما برای همشون جواب اصولی داریم!!

چه موقع من نیاز به کاشت ابرو دارم؟

چطور میشه متوجه شد که اصلا شما نیاز به کاشت مو دارین یا نه ؟! شاید فکر کنین که جواب این سوال خیلی سادس و میشه با یه نگاه توی آینه یا با یه پرس و جو از دوربریا یا یه نظر سنجی از اقوام جوابشو پیدا کرد ولی در واقع اینطوری نیست .

واقعیت اینه که شما تنها زمانی نیاز به کاشت مو دارین که مطمئن باشین سطح مربوطه به هیچ عنوان و با هیچ روش دیگه ای غیر از کاشت مودار نخواهد شد . این موضوع رو نمیشه براحتی متوجه شد حتی اگر چندین سال سطح بدون موی شما بدون تغییر مانده باشد . 

در برخی موارد طاسی ها فقط نیاز به یک تقویت و یا شوک دارند که رویش مو در آن نواحی مجدد شروع شده و بافت بدون مو ؛ مودار شود . این موضوع می تواند تا حد بسیار زیادی در تصمیم گیری شما در تمامی جوانب تاثیر گذار باشد . اینکه شما چطور باید متوجه شوید که در حال حاضر که از نظر شما نیاز به کاشت دارید در چه وضعیتی هستین و باید از چه روشی استفاده کنید تنها وظیفه ای است که متخصصان این حوزه با انجام معاینات دقیق باید به شما پاسخ دهند . 

ما در مرکز مشاوره کاشت موی لیما ؛ با استفاده از متخصصین با سابقه و کارکشته و همچنین گردآوری مجموعه ای از دستگاهها و تجهیزات فوق حرفه ای توانسته ایم عزیزانی را که تا به امروز به ما مراجعه کرده اند را با بهترین روش به خواسته شان برسانیم که آن روش ها می تواند لزوما کاشت مو نباشد !

 

اگر کاشت انجام بدم و تراکم خوبی نداشته باشه چی ؟

پاسخ این سوال بسیار بدیهی است ؛ در مرکز مشاوره کاشت لیما ؛ شما از بدو اقدام با کلیه روش ها نه تنها آشنا می شوید بلکه بصورت تخصصی روشی که مورد نیاز شما می باشد تشخیص و تعیین می شود . ضمنا در این مجموعه هزاران نمونه موفق کاشت وجود دارد که شما می توانید به راحتی از نتیجه عملکرد آنها و میزان رضایت عزیزان مطلع شوید . همچنین گالری تصاویر لیما حاوی بخشی از این تصاویر قبل و بعد می باشد که به شما در رفع نگرانیتان کمک شایانی می کند . ضمنا شما می توانید پیش از انجام کاشت مشاوره رایگان بامتخصصین ما رزرو و انجام نمایید .

اگر بانک موی من کافی نباشه؟!

خوب ؛ جواب این سوال بر میگرده به یکی از متمایزترین مشخصه های حرفه ای لیما کاشت در مقایسه با سایر مراکز ؛ این مرکز با استفاده از اسکنر های لیزری بسیار پیشرفته ؛ بانک موی شما را در جلسه مشاوره و بررسی چک کرده و بصورت کاملا دقیق و علمی با پیشرفته ترین اسکنرهای روز دنیا بررسی می شود ؛ این در حالیست که در بسیاری از مراکز بدون حتی کوچکترین ابزاری با چشم غیر مسلح این مورد بصورت تجربی و یادر نهایت بصورت معاینه جزئی بررسی می شود .

این مرحله در نتیجه ی کاشت شما بسیار موثر بوده و موجب می شود شما با خاطری آسوده از نتیجه کاشت اقدام به انجام آن نمایید . یکی از موارد بررسی دقیق توسط این اسکنر ها را می توانید در ویدئو زیر ببینید .

پخش ویدیو

از چه روشی باید استفاده بکنم ؟

روشی که کاشت شما با آن انجام می شود ، پس از بررسی های اولیه و بررسی دقیق بانک مو و آزمایشات شما ؛ بصورت کاملا تخصصی برای شخص شما تعیین و پیشنهاد می گردد .این موضوع بسیار مهم است چون روش های متعدد کاشت مو وجود دارد که این روش ها لزوما بصورت مشترک برای دو نفر مراجعه کننده جواب نمی دهد .

مثلا ممکن است روش کاشت FIT برای یک مراجعه کننده مناسب بوده و نتیجه خوبی را هم برای وی در بر داشته باشد ولی همان روش برای شما مناسب نبوده و روش های دیگری کاشت به تنهایی یا بصورت ترکیبی برای شما پیشنهاد شوند .

در بسیاری از موارد دیده شده است که اشخاص پس از مراجعه به مراکز مختلف و دیدن نمونه های کاشت موفق در سایر نفرات ؛ یا خود اقدام به کاشت با روش مشابه وی می کنند و یا از سوی مرکز کاشت به ایشان پیشنهاد روش مشابه داده می شود که بسیار نادرست است .

اگر خط رویش موهام مصنوعی بشه ؟!!

این مورد نیز در مرکز لیماکاشت راه حل بسیار حرفه ای برایش تدارک دیده شده است .  در بسیاری از مراکز خط رویش و طراحی خطوط کاشت بصورت کاملا دستی و چشمی کشیده می شود که این اقدام بسیار می تواند به ایجاد نتیجه ی نامطلوب از نظر طبیعی بودن رستنگاه موی کاشته شده ، ناهماهنگی خطوط کاشت با مشخصات چهره فرد و … بینجامد .

در مرکز لیماکاشت این اقدام توسط دستگاه لیزری طراحی خطوط کاشت توسط پزشک انجام می شود و این مورد کاملا با مشخصات چهره ای فرد متقاضی تطابق داده می شود که طبیعات برای هر شخص منحصربفرد خواهد بود .

این مرحله در نتیجه ی کاشت شما بسیار موثر بوده و موجب می شود شما با خاطری آسوده از نتیجه کاشت اقدام به انجام آن نمایید . یکی از موارد بررسی دقیق توسط این اسکنر ها را می توانید در ویدئو زیر ببینید .

پخش ویدیو

اصلا هزینه ی اینکار چقدره ؟

هزینه کاشت مو آیتم بسیار مهمی می باشد که متقاضیان نسبت به آن حساس هستند . این موضوع در بسیاری از موارد حتی می تواند یکی از شروط انتخاب مراکز کاشت توسط افراد باشند . هزینه کاشت برای اشخاص مختلف با توجه به روش انجام بسیار متفاوت خواهد بود و این بدلیل شرایطی است که مراجعه کننده به لحاظ بالینی داراست . روش هاس متفاوتی برای کاشت مو وجود دارد و در هنگام مراجعه فرد با توجه به شرایط وی یا یکی از این روش ها برای وی انتخاب می شود و یا از روش های ترکیبی برای بازدهی هر چه بیشتر استفاده می شود .

به جرات مدعی این موضوع هستیم که مبالغ انجام کاشت در مرکز لیما با توجه به سطح کیفی انجام کار ، بسیار مناسب می باشد و تقریبا تمامی مراجعه کنندگان رضایت کامل از مبالغ پرداختی و نتایج حاصل از کاشت خود دارند .

آیا با وجود کرونا انجام این کار در حال حاضر خطرناکه یا نه ؟​

در مجموعه لیما کاشت ، علایم بالینی کلیه کادر درمانی و مراجعین بصورت روزانه پیش از ورود به مرکز چک و کنترل می شود تا مراجعین محترم با حداکثر ایمنی در مجموعه حضور یابند . پرسنل درمانی روزانه با البسه کاملا استریل اقدام به ویزیت و انجام امور مراجعین می نمایند و این مهم بدلیل سلامتی نفرات با حساسیت بسیار بالا کنترل و اجرا می شود . البته این مرود بدلیل ظرافت بسیار زیاد انجام اعمال کاشت ؛ به رغم اینکه دشواری های بسیاری را برای کادر درمان ایجاد می کند اما در حین انجام امرو نیز کاملا رعایت می شود تا مراجعین عزیز در نهایت سلامتی و ایمنی کار خود را انجام دهند .

کاش میشد چند نفر رو که کاشت انجام دادن میدیدم .

اصلا جای نگرانی نیست چون آمار بسیار بالایی از مشتریان عزیز ما ؛ روزانه در مرکز لیما اقدام به کاشت مو می کنند و این مرکز با کسب اجازه از عزیزان تصاویر واقعی (البته غیر قابل تشخیص هویت آنها ) را در بخش گالری وبسایت بارگزاری می کنیم که شما عزیزان می تونین بامراجعه به آن کلی تصویر قبل و بعد رو مشاهده بکنین که البته همه ی آنها در مرکز لیما اقدام به انجام کاشت مو با روش های متعدد نموده اند .

ضمنا شما می توانید با تماس با مرکز لیما و ثبت قرار مشاوره ؛ بصورت حضوری نیز با مجموعه آشنا شوید .

مراقبت های بعد از کاشت و دوران نقاهت چطور است ؟

در مورد دوران نقاهت ؛ شما از ابتدای انجام کار تا انتها و حتی بعد از آن در کنترل و نظارت دقیق و دائمی کارشناسان مجموعه لیماکاشت هستید و بصورت مرتب وضعیت شما توسط آنها چک می شود . شما پس از انجام کاشت مو ، می توانید با انجام اقداماتی مهم از قبیل مزوتراپی و … نتیجه کاشت خود را تا مقدار زیادی تثبیت نمایید و این موضوع رضایتمندی شما را چند برابر خواهد نمود . دوره ریزش موقت موهای موهای کاشته شده زمانی بین 20 تا 35 روز خواهد داشت و پس از آن موهای کاشته شده با رویش جدید خود از پیاز مو نتیجه ای شگفت انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

در بازه زمانی حدود 45 تا 55 روز از اتمام کاشت ، رویش موهای شما بصورت دائمی آغاز می شود و شما شاهد نتیجه کار خواهید بود .  در این بازه زمانی شما می توانید با اقداماتی که بعد از کاشت مشاورین ما به شما پیشنهاد می دهند استحکام موهای جدید خود را بیشتر و نتیجه بسیار بهتری را شاهد باشید .

چه موقع من نیاز به کاشت ابرو دارم؟

شما زمانی نیاز به کاشت ابرو خواهید داشت که تراکم ابروهای شما دچار کاهش شده باشد و یا بدلیل اسکار یا شکستگی ناحیه ابرو ؛ قسمتی دچار ریزش مو و یا خالی از رویش شده باشد . در اینصورت شما با مشاوره کارشناسان ما ؛ اقدام به کاشت ابرو با روش پیشنهادی و اختصاصی خودتان می نمایید . کاشت ابروهای می تواند در هر سنی اتفاق بیفتد و منوط به رنج سنی خاصی نیست . ضمنا کاشت ابرو می تواند به هیچ کدام از دلایل بالا ارتباطی نداشته باشد و شما صرفا دوست داشته باشید به دلیل زیبایی بیشتر کار کاشت را انجام دهید .

کاشت ابرو با چه تراکمی انجام می شود؟

کاشت ابروهای شما با تراکم دلخواه و البته استاندارد و طبیعی چهره شما انجام می شود . این موضوع بسیار مهم است چون صورت شما زمانی زیباتر به نظر می رسد که تناسب تمامی اجزای آن رعایت شده و بتوانند ظاهری جذاب تر برای شما ایجاد نمایند . کارشناسان ما در لیما کاشت ، با بروز ترین تجهیزات حال حاضر می توانند کمک شایانی را در ایجاد بهترین حالت کاشت برای ابروهای شما نمایند .

از چه روشی برای کاشت ابروی من استفاده می شود؟

روش های کاشت ابرو نیز مانند روش های کاشت مو متنوع و متفاوت در اجرا هستند . این روش های با توجه به شرایط فعلی ابروهای شما پیش از کاشت خواهد داشت . بدیهی است که تمامی روش ها توسط پزشک و با معاینه دقیق شرایط شما تعیین خواهد شد و طبعا روش پیشنهادی بهترین و موثرترین روش در کاشت ابروهای شما خواهد بود .

طراحی ابروهای شما توسط متخصصین با تجربه و زیبایی شناس مجموعه به برترین متدهای روز انجام خواهد گرفت و این بخش پراهمیت از فرآیند کاشت ابرو بدست هنرمند این عزیزان صورت خواهد گرفت.

هزینه ی کاشت ابرو چقدر است ؟

هزینه کاشت ابرو ها بسته به روشی که برای شخص شما ارائه و تجویز می گردد تعیین می شود ؛ این روش هادر بسیاری از موارد با توجه به شرایط مراجعه کننده می تواند تک روش و یا روش های ترکیبی باشد که در هر دو مورد هدف مجموعه در اولویت اول ، بدست آوردن بهترین نتیجه و دستاورد کاشت ابرو برای شما عزیزان می باشد . در تک روش ها جهت کاشت ابروی شما تنها یک روش پساخگوی نیاز شما خواهد بود و طبق تجویز متخصص بهترین نتیجه حاصل خواهد شد که نسبت به روش های ترکیبی هزینه کمتری خواهد داشت .