۱_توصیه ها و مراقبت های کاشت مو

کاشت مو به هر شیوه ای که انجام شود ، نیاز به مراقبت های زیادی دارد.
پس اگر قصد انجام کاشت مو را دارید ، به این مسئله توجه کنید که قبل و بعد از کاشت باید مراقبت های زیادی انجام دهید.
مهمترین و تاثیر گذارترین مسئله مشروبات الکلی است.
اگر که عادت به خوردن مشروبات الکی دارید ، این مسئله را در نظر بگیرید که این موضوع میتواند باعث به خطر افتادن سلامتی شما در حین کاشت و همچنین نتیجه گیری کمتری از کاشت مو شود ، پس چند روز قبل از کاشت و چند روز بعد از کاشت مو به هیچ وجه مشروبات الکی مصرف نکنید.
اگر داروهای مسکن ، خواب آور ، ضد التهاب و یا هر داروی دیگری مصرف میکنید ، با تیم کاشت در میان بگذارید و اگر اعلام کردند که مصرف آنها مجاز نیست ، به هیچ وجه این کار را نکنید.
داروهای متفاوت ، تاثیرات مختلفی در بدن شما میگذارند و این موضوع بدین معنی است که نباید بدون مشورت با تیم کاشت ، مصرف داروهایتان را ادامه دهید.اگر عادت به رنگ کردن موهایتان دارید ، تا چند روز قبل از کاشت این کار را انجام ندهید تا تشخیص موهای سفید و رنگدانه های اصلی موهایتان راحت تر باشد.
اگر سابقه ی بیماری دارید ، حتما در جلسه ی مشاوره با تیم کاشت ، در میان بگذارید و اجازه دهید در جریان تمامی جزئیات باشند تا کاشت فوق العاده ای را تجربه کنید‌
به صورت کلی مراقبت های قبل و بعد از کاشت برای هر فرد متفاوت است و این نکات را تیم کاشت لیما در جلسات ابتدایی و به صورت جزئی با شما در میان خواهند گذاشت.

با تیم کاشت لیما نگران هیچ‌ چیز نباشید

چرا ما را انتخاب کردید ؟

 مرکز تخصصی لیما پزشکان متخصص با استفاده از برترین متد پزشکی و کادری مجرب با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و بازرسی دوره ای وزارت بهداشت و رعایت اصول بهداشتی، کالیبره کردن دستگاه ها به صورت مرتب محیطی سالم و مطمئن را برای مراجعین محترم فراهم می کند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان