سوالات رایج

برای پاسخ دادن به این سوال باید دو مسئله را در نظر بگیریم. اول اینکه اگر‌ منظور شما تغییر کردن محسوس و قابل توجه است . باید بدانید ، زمانی که شما تصمیم به کاشت مو میگیرید ، یعنی در جهت کم بودن مو و طاسی سرتان به دنبال راه حل بوده اید و طبیعتا بعد از کاشت ، چهره و استایل شما ، تغییر محسوس و به خصوصی خواهد داشت و قطعا کسانی که به صورت مکرر شما را میبینند متوجه این تغییر خواهند شد و شک نکنید که زیبایی چهره ی شما بعد از کاشت ، چندین برابر میشود. و اما ممکن است منظور شما از متوجه شدن ، طبیعی بودن کاشت مو باشد که در این حالت باید بگوئیم ؛ اگر کسی شما را برای اولین بار ملاقات کند و قبل از کاشت ، کم بودن و طاسی سرتان را ندیده باشد ، قطعا متوجه کاشت موی شما نخواهد شد. در مرکز تخصصی کاشت موی لیما ، مناسب ترین و طبیعی ترین قسمت به عنوان بانک مویی انتخاب میشود و تراکم ، جهت خواب مو و ضخامت و رنگ موی شما دقیقا مطابق موهای طبیعی شما خواهد بود. همچنین این مسئله را در نظر داشته باشید که هیچ رد محسوسی از بانک مویی شما بر‌جای نخواهد ماند و در نهایت کسانی که برای اولین بار ، با شما ملاقات کنند ، هیچ چیز به جز پر پشت بودن و جذابیت ظاهری شما ، نظرشان را جلب نخواهد کرد.

تنها راه قطعي علاج کم پشتي موي سر، کاشت مو مي باشد. درمانهاي داروئي موقتي است و طول دوره ريزش موي سر را طولاني مي کنند ولي مطلقاً باعث جلوگيري از ريزش مو بطور دائم نمي شوند.

۴ الي ۶ ماه بعد از پيوند فوليکول هاي مو شروع به رشد مي کنند. که ابتدا نازک بوده و از ۴ الي ۶ ماه بعد شما متوجه تغييرات در ناحيه طاسي خواهيد شد.

بلي، ولي در مواردي که پزشک متخصص پوست و مو بررسي کامل نموده باشد و تشخيص دهد که فرد، موردي مناسب براي انجام کاشت مو مي باشد.

بنا به سطح ریزش و روش انجام کار بین ۷ تا ۱۰ ساعت متغیر است

چرا ما را انتخاب کردید ؟

 مرکز تخصصی لیما پزشکان متخصص با استفاده از برترین متد پزشکی و کادری مجرب با بهره گیری از دستگاه های پیشرفته و بازرسی دوره ای وزارت بهداشت و رعایت اصول بهداشتی، کالیبره کردن دستگاه ها به صورت مرتب محیطی سالم و مطمئن را برای مراجعین محترم فراهم می کند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان