کاشت ابرو

در کاشت ابرو به هر دو روش ؛ نوار باریکی از پشت سر برداشت شده و توسط تیم SSD  کار ، زیر میکروسکوپ و با تکنیک ویژه ای به تک تار مو با خواب مناسب و ظرفیت مشخص تبدیل می شود . تفاوت دو روش در ظرافت کاشت و سایز سوزن های مورد استفاده است .

چرا کاشت ابرو

انتخاب مدل ابرو در هر دوره زمانی متناسب با مد و سلیقه افراد تغییر می‌کند به عنوان مثال در گذشته افراد اغلب مدل ابروی باریک و کشیده را انتخاب می‌کردند در حالی که امروزه سلیقه افراد تغییر کرده و بیشتر ابرو های پهن و زخیم و پرپشت را می‌پسندند. اغلب کسانی که به دنبال کاشت ابرو طبیعی می‌باشند ابرو های کم پشت و باریکی دارند یا به دلایل متعددی مانند استفاده بیش ار حد از مواد آرایشی مثل مداد ابرو و سایه ابرو و یا سوختن پوست ناحیه‌ای از ابرو ها یا برداشتن غیر اصولی ابرو ها و غیره، قسمتی  یا کل ابرو های آن‌ها دچار ریزش  یا کم پشتی شده است.

مراحل کاشت ابرو

 • روش نیدلینگ + MFut : برداشت با تکنیک MFut  و کاشت با نیدل های معمولی
 • روش میکرونیدل + MFut : برداشت با تکنیک MFut  و کاشت با سوزن های میکرو

مزایای کاشت ابرو

از دلایل مهمی که افراد به ایمپلنت ابرو روی می‌آورند می‌توان به این موضوع مهم اشاره کرد که داشتن ابرو هایی زیبا و بدون نقص تاثیر چشمگیری بر زیبایی چشم‌ها و حتی کل صورت فرد خواهد داشت و حتی اهمیت آن از پیوند مو نیز بیشتر خواهد بود به این دلیل که صورت و ابروی هر فرد نسبت به موهای آن بیشتر در کانون توجه قرار می‌گیرد. همچنین تناسب ابرو ها با فرم صورت و حتی حالت چشم‌های فرد تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره خواهدداشت بنابراین ریزش موهای ابرو که موجب کم پشتی و کم تر شدن زیبایی ابرو ها و در نتیجه باعث تاثیر منفی روی زیبایی صورت فرد می‌شود.

در زیر به دلایل مختلفی که می‌تواند موجب ریزش  یا از دست دادن بخش یا کل ابرو ها شود اشاره شده است:

 • برداشتن  یا اصلاح غیر اصولی ابرو ها
 • بیماری‌های مرتبط با تیروئید
 • آلوپسی
 • هاشور، تاتو  و فیبروز ابرو ها
 • سوختگی
 • اختلالات مادر زادی در رشد طبیعی ابرو ها
 • عفونت در ناحیه ابرو
 • کسانی که به صورت ژنتیکی و یا ارثی دچار ریزش ابرو شده و ابرو های آنان رو به کم پشتی می‌برد.
 • و بیماری‌هایی که ممکن است روی ریزش مو و ابرو تاثیر گذار باشند.

 

رضایت از کاشت ابرو در لیما کاشت

مراقبت‌های قبل و بعد از کاشت ابرو

از آنجا که عمل زیبایی کاشت ابرو روشی غیر تهاجمی است – به طور کلی فقط به بیهوشی موضعی احتیاج دارد – شما قادر خواهید بود خود به خانه برگردید و طی یک یا دو روز به فعالیت‌های عادی خود باز گردید. پزشکان هشدار می‌دهند که برخی از کبودی ها طبیعی است و در مورد لمس ابروها حداقل 24 ساعت پس از کاشت ابرو احتیاط می‌کنند. علاوه بر این، به شما گفته می‌شود که ابروهای خود را خیس نکنید و ممکن است از شما خواسته شود که استفاده از آرایش را برای چند روز محدود کنید.

اگر چه در مقایسه با روش‌های کاشت موی عمیق‌تر، بهبودی بسیار سریع است، اما تقریباً چهار ماه برای رشد موهای ابرو زمان لازم است که رشد حداکثری آن در زمان تقریباً یک سال به اوج خود می‌رسد. دلیل این است که رشته‌های مو که در ابروهای جدید شما قرار دارند، به منظور ترغیب رشد جدید از طریق فولیکول‌های مو پیوند شده، از بین می‌روند.

نواحی که ابرو کاشت می‌شود نیازی به پانسمان ندارند ولی بانک مو و قسمتی که از آن مو برداشت شده است باید حداقل تا دو روز پانسمان باشند. پس از عمل مایعی در اختیار بیمار قرار خواهند داد که باید هر دو الی سه ساعت یکبار فرد آن مایع مخصوص را روی نواحی که کاشت ابرو انجام داده است اسپری نماید. ازجمله عوارض موقتی و کاملا طبیعی کاشت ابرو ورم بعد از کاشت و ایجاد کبودی در ناحیه است که کاشت ابرو صورت گرفته است.امکان آرایش ابرو ها بلافاصله بعد از کاشت میسر نمی‌باشد بلکه شما می‌توانید پس از گذشت دور روز از کاشت خود اقدام به آرایش ابرو های خود کنید.

پس از طی شدن دو روزی که سر پانسمان می‌باشد می توانید پانسمان سر خورد را باز کرده و سر خود را بشویید. این نکته حائز اهمیت است که حدودا تمامی ابرو هایی که طی عمل جراحی کاشت ابرو کاشته شده‌اند پس از مدتی می‌ریزند که در فرآیند کاشت ابرو کاملا طبیعی می‌باشد و اصلا جای نگرانی نیست چرا که ابرو حدود سه الی چهار ماه بعد دوباره رشد خود را از سر گرفته و نهایتا تا شش ماه پس از عمل کاشت ابرو می‌توانید شاهد ابروهای زیبا و پرپشت خود باشید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

نمونه کاشت های ابرو در مجموعه زیبایی لیما کاشت

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو

نمونه قبل و بعد از کاشت ابرو

جهت مشاهده بهتر روی هر تصویر کلیک نمایید .