کاشت ریش

شاید به ندرت دیده شود که موهای پشت گردن و ریش کمی در رنگ متفاوت باشند اما این موضوع هیچ گاه به عنوان یک مشکل جدی در نظر گرفته نخواهد شد. در یک عمل زیبایی کاشت ریش و در یک جلسه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم می توان شاهد استخراج و پیوند 2000 رشته تار مو بود. در واقع تارهای مو به واسطه فولیکول هایی که در انتهای رشته وجود دارد می تواند در محل جدید خود باعث رشد مو گردد.

این فولیکول مو است که می تواند باعث رشد مو و ریش شود در نتیجه در هنگام عمل زیبایی کاشت ریش حتما باید فولیکول ها انتقال یابند. یک جلسه طولانی کاشت ریش می تواند حدود 8 ساعت نیز طول بکشد که در مواردی برای راحتی حال بیمار از آرام بخش استفاده می شود.

چرا کاشت ریش

در حالی که امروز همواره شاهد افزایش مدل های مو هستیم اما بسیاری از مردان علاقه مند هستند تا همیشه با ریش دیده شوند و مدل های مختلفی نیز برای آن داشته باشند اما تراکم پایین ریش آن ها این اجازه را نخواهد داد و فرد دچار مشکل می شود و در مواردی ممکن است به دلیل عدم تقارن و تناسب ریش مجبور به تراشیدن و اصلاح دائمی آن علیرغم میل باطنی خود باشد.

مراحل کاشت ریش

عمل زیبایی کاشت ریش به دو روش کلی FUT و FUE انجام خواهد شد. در روش FUE هر فولیکول به صورت مستقل و جداگانه ای استخراج شده و برای عمل زیبایی کاشت ریش مورد استفاده قرار خواهد گرفت اما در روش FUT که قدیمی تر می باشد به صورت یک نوار شاهد برداشت فولیکول ها خواهیم بود که موجب افزایش زخم های پس از برداشت خواهد شد.

روش انتخاب شده برای عمل زیبایی پیوند ریش تا حد زیادی به شرایط شما و همچنین انتخاب پزشک متخصص بستگی دارد در نتیجه با همین نکته ساده اهمیت انتخاب پزشکی ماهر و باتجربه مشخص خواهد شد.

مزایای کاشت ریش

مزایای روش  FUE

  • هیچ جای زخمی وجود ندارد.
  • دوره بهبودی سریع‌تر.
  • مشاهده جای زخم‌ها دشوار است.
  • هیچ دردی در طول یا بعد از عمل تجربه نشده است.

مزایای روش FUT

  • امکان برداشت مقدار زیادی مو در یک دوره کوتاه.

 

برخی از نمونه کاشت های ریش

جهت نمایش و بزرگنمایی ویدئو روی ان کلیک نمایید 

پخش ویدیو
پخش ویدیو
پخش ویدیو