روش های جدید کاشت ریش و سیبل برای آقایان

کاشت ریش و سیبل

بسیاری از مردان ایرانی به داشتن ریش و سیبیل علاقه بسیار زیادی دارند. در کشور ایران در سنت های قدیمی و فرهنگ تمدن ایران داشتن ریش و سیبل جذابیت زیادی را به آقایون می دهد بنابراین تمامی آقایون به داشتن ریش و سیبل پرپشت علاقه دارند.

موهای سر ، ابرو ، ریش یک نوع مبوهت الهی می باشد که بعضی از انسان های به دلیل پرپشت بودن مو ها از این مبوهت الهی بهرمند شده اند.

امروزه با پیشرفت علم روز دنیا دیگر باید این نگرانی را از خود دور کنید. شما می توانید با کاشت ریش ، ابرو، مو، همیشه جذاب و خاص باشید. در مقالات قبلی راجب کاشت ابرو و موی سر با شما صحبت کردیم ولی امروز قصد داریم در مورد کاشت ریش با شما صحبت کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پیوند ریش و سیبل به چه صورتی انجام می گردد؟

کاشت ریش و سیبیل یکی دیگر از تکنیک های کاشت مو و ابرو است که اینبار برروی گونه های صورت فرد زیباجو انجام می شود. گفتنی ایست کاشت ریش داری روش های مختلفی می باشد که در اینجا با شما درمورد روش های کاشت ریش با شما صبحت خواهیم کرد.

تکنیک ها و روش های پیوند ریش و سیبیل 

 

 • پیوند ریش به روش sut :

در این روش بعد از استخراج فولیکول های مو با هولدر اتوماتیک برای پیوند ریش به صورت اتوماتیک کاشته می شود.

 • پیوند ریش به روش fit :

این روش به این صورت است که واحد های مو با پانج دستی برداشته می شود و به صورت جداگانه واحد های مو در محل مورد نظر پیوند داده می شود.

 • پیوند ریش به روش میکروگرافت :

در این روش پیوند ریش و سیبیل استخراج فولیکول با هولدر اتوماتیک یا تکنیک تریکوفیتیک اسکارت و بعد به صورت کاشت فولیکول با میکروایمپلنتر در محل پیوند داده می شود.

 

مزیت های کاشت  سیبیل و ریش به روش sut

 • دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
 • به فولیکول مو آسیبی وارد نمی‌شود.
 • بدون بی‌هوشی بوده و تنها با بی حسی موضعی انجام خواهد شد.
 • موهای کاشته شده در ریش و سبیل بعد از رشد، جلوه بسیار طبیعی و زیبایی دارند.
 • در یک جلسه تعداد گرافت‌های بسیاری کاشته می‌شود.

 

مزیت های کاشت  سیبیل و ریش به روش fit

 • در این روش کاشت ریش و سبیل با تراکم بالا انجام می‌شود.
 • از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.
 • دوره ریکاوری کوتاه‌ مدتی دارد.

مراقبت های لازم بعد از انجام پیوند ریش و سیبیل

 1. یکی از مراقبت های که باید بعد از انجام پیوند ریش انجام دهید این است که تا 24 الی 48 ساعت به محیط های مرطوب حضور پیدانکنید. اگر چه شما احتیاج به دوش دارید بهتر است صورت خود را خیس نکنید.
 2. مصرف دخانیات (سیگار و قیلیون) و همچنین مصرف الکل و مشروبات به مدت 1 ماه از قبل و 1 ماه بعد از پیوند ریش ممنوع است.
 3. از آنجایی که پیوند ریش طبیعی، عمل زیبایی غیرتهاجمی است، نیازی به استراحت‌های طولانی مدت نخواهد بود و خیلی سریع به زندگی روزمره بر خواهید گشت..
 4. داشتن رژیم غذایی مناسب، از مهم‌ترین مراقبت ‌های بعد از کاشت طبیعی سبیل و ریش است.
 5. تا مدتی که متخصص سفارش کرده است در زمان استراحت باید سر بالاتر از بدن و در زاویه 45 درجه باشد تا مایعات در محل پیوند تجمع نیافته و ورم پوستی، تشدید نشود.
 6. همچنین مصرف روزانه آب را افزایش دهید. این مسئله از دو جنبه اهمیت دارد.
 7. رفتن به سونا و جکوزی به دلیل دمای بالا، برای نتیجه پیوند ریش و سبیل، مضر خواهد بود.
 8. داروهایی که پزشک برای شما تجویز نموده است را به طور کامل مصرف نمایید.

کدام کاشت ریش  از همه برای آقایون بهتر است؟

کاشت سیبیل وریش شباهت بسیار زیادی با پیوند مو دارندکه هرو دو یک هدف از پیوند مو را اجراع می کنند. بهترین بانکه مو برای پیوند سیبل و کاشت ، قسمتی است که داری های می باشد که واحد های مو قوی و سالم که شباهت زیادی برای موی صورت دارند برداشته می شود.

پس برای برداشت مو بهترین گزینه برای ریش ها و سیبیل ها مو های پشت سر نیز می باشد. بهترین گزینه برای کاشت سیبیل وریش میکروگرافت است.

هزینه پیوند ریش و سیبل چقدر است؟

هزینه پیوند ریش و سیبل در هر کلینکی متفاوت می باشد برای اطلاع از قیمت کاشت سیبل و ریش  لیما کاشت می توانید با شماره 09122001325 تماس حاصل فرمائید.

سخن آخر 

برای بعضی از مردان داشتن یک ریش کامل و سالم یا حتی خط ریش با رشد مساوی در طرفین و بدون کچلی دشوار است. این امر می تواند به دلیل کم پشت بودن ریش ها باشد. یک پاسخ به این مشکل می تواند کاشت ریش باشد. یک راه حل ساده که محل های کم پشت را کاهش می دهد و موجب ایجاد ریش کامل سالم و یا حتی یک ریش پروفسوری خوش فرم و پر پشت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید : 00989122001325