کاشت ابرو (Eyebrow transplantation) چگونه است ؟

کاشت ابرو

 

ابرو ها در زیبایی و چهره هر فرد تاثیر به سزای دارد و  به عنوان یک محافظ برای چشم محسوب می شود. یکی از روش های که به زیبایی ابرو شما کمک می کند کاشت ابرو است. کاشت ابرو  داری روش های مختلفی می باشد که در اینجا قرار است لیماکاشت در مورد کاشت ابرو و تکنیک های مختلف کاشت ابرو با شما صحبت کنیم. پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کاشت ابرو چگونه است و چه مزایایی دارد ؟

کاشت ابرو به این گونه است که از پشت سر مو ها برداشته می شود، و در زیر میکروسکوپ های مخصوص و تخصصی کاشت مو و ابرو جدا جدا می شود و جهت رویش مو های ابرو کاملا کاشته می شود.

مزایای کاشت ابرو Eyebrow transplantation

 • دائمی است
 • مدل های Eyebrow transplantation براساس نوع چهره و انتخاب زیباجو است.
 • داشتن ابروهایی پر
 • صورتی جوان و کم سن و سال
 • عدم نیاز به مداد و سایه های ابرو
 • عدم هزینه برای روش‌هایی مانند میکروپیگمنتیشن و فیبروز
 • افزایش اعتماد به نفس

یکی از نکاتی که باید در کاشت ابرو توجه کنید این است که به هیچ عنوان کسانی که بانکه های مو سفیدی دارند برای کاشت ابرو استفاده نشود.

اگر بخواهیم از عیوب کاشت ابرو به شما بگویم این است که رشد تارهای ابرو بسیار سریع است و معمولا در هفته یک نوبت باید قیچی شود.

معرفی انواع مختلف کاشت ابرو

کاشت ابرو

1.کاشت اَبرو روش FIT

یکی از بهترین و جدید ترین مدل های کاشت اَبرو روش FIT است. این روش ابتدا فولیکول های مو به صورت دستی استراخ شده و در شایار های کوچک ابرو کاشته می شود. این روش به دلیل عدم تراشیدن موی سر یکی از پرطرفدار ترین روش های کاشت ابرو در بین بانوان می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خوب این مدل از کاشت مو این است که بدون جراحی انجام می گردد. همان طور که در مقاله کاشت مو گفتیم که روش FIT به صورت موضعی و با بی حسی بدون درد برای مو انجام می شود برای ابرو هم به صورت موضعی و بی حسی بدون درد انجام می گردد.

2.کاشت اَبرو روش SUT

یکی دیگر از روش های کاشت مو SUT می باشد.این روش از کاشت اَبرو احتمال آسیب به فولیکول های مو کمتر است و می توان در زنان ، مردان و در سنین مختلف استفاده شود. پزشک و متخصصان کاشت ابرو لیماکاشت در این روش به جای هلدر اصلی از یک دستگاهی برای جداکردن واحد های مو استفاده می گردد.

این روش از کاشته مو و ابرو  یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های Eyebrow transplantation در بین بانوان ایرانی می باشد. درد و خون ریزی در این روش بسیار جزئی است چرا که دستگاه با دقت و ظرافت بیشتری واحدهای مو را از هم جدا می نماید.

3.کاشت اَبرو روش MFIT

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین و بر روز ترین روش های Eyebrow transplantation را به شما معرفی کنیم. روش MFIT  می باشد. MFIT مخفف کلمه MICRO FIT است .در این روش فولیکول های مو با دقت زیادی از هم استخراج می شود .

کاشت اَبرو MIFT داری متدد های پیشرفته ای می باشد که  این روش از متد FIT پیروی می کند، همچنین برای استخراج بانکه مو نیاز به برش پوست موی سر نیز نمی باشد.

سرعت کار در این روش Eyebrow transplantationبسیار بالا است و کمترین آسیب را به واحد های مو می رساند و بیشترین حجم مو استراج شده قابل استفاده می باشد.

 کاشت ابرو برای چه سن های مناسب است؟

انتخاب سن برای پیوند طبیعی ابرو ها موضوع بسیار مهمی می باشد که لازم است به صورت تخصصی در مورد این موضوع باهم صحبت کنیم.

سن مناسب فرد برای کاشت ابرو باید زیباجو به سن بلوغ کافی رسیده باشد و از لحاظ سیستم ایمنی توانایی انجام پیوند طبیعی ابرو را داشته باشد. بنابراین سن مناسب هرشخصی بستگی به نوع سیستم بدن دارد و تنها پزشک می تواند بعد از انجام بررسی های لازم برای اقدام به Eyebrow transplantation را تعیین نمائید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران و متخصصان حرفی لیماکاشت به شماره  09122001325 تماس حاصل فرمائید.

در کاشت ابرو به چه نکاتی باید توجه کرد؟

1. ساختار موهای سر بسته به قسمتی از سر که روی آن رشد می‌کنند، متفاوت است برای مثال اغلب مو‌ها در ناحیه گردن کمی تیره‌تر از قسمت جلوی پوست سر هستند و مهم است که این مورد را قبل از پیوند ابرو در نظر بگیرید.

2. ابرو‌های معمولی به ندرت بیش از ۱۰ میلی‌متر رشد می‌کنند در حالی که مو‌های معمولی روی سر می‌توانند تا یک متر طول داشته باشند. این بدان معنی است که نیاز به اصلاح ابرو‌های جدید کاشته شده به صورت مرتب و تا انطباق موهای پیوندی با سایر موهای ابرو، وجود دارد.

3. نکته مهم دیگری که باید پیش از پیوند بدان توجه کرد سن مناسب کاشت ابروی طبیعی است که بهتر است در این مورد قبل از Eyebrow transplantation تحقیق کرد.

4. همچنین برای پیوند ابرو باید موارد دیگری چون سابقه پزشکی، دارو‌های مصرفی و … را نیز در نظر گرفت و قبل از این عمل زیبایی اطلاعات کامل را به پزشک داد.

 

برای چه افرادی کاشت اَبرو مناسب تر است ؟

 1. همه افرادی که ابرو‌های خود را از دست داده‌ و یا نازک شدن و ریزش ابرو را تجربه کرده‌اند.
 2. کسانی که از نظر سلامت عمومی بدن، در شرایط کاملاً مساعد قرار دارند.
 3. افرادی که به اندازه کافی مو‌های قابل پیوند در قسمت پشت گوش یا پشت سر خود دارند تا بتوان فولیکول‌های اهدا‌کننده را برداشت کرد.
 4. افرادی که به دلیل عوامل ژنتیکی، لاغری بیش از حد و یا تروما دچار ریزش مو‌های Eyebrow می‌شوند، بیشترین سود را از کاشت Eyebrow خواهند برد.

کاشت ابرو در سنین پایین چه عوارضی به همراه دارد ؟

 • تشدید ریزش مو در ابروها
 • صدمات جبران ناپذیر ناشی از کاشت اَبرو و در سنین پایین
 • تغییرات هورمونی موثر بر کاشت ابروها

سخن آخر

مهم نیست که ابرو‌های شما در چه وضعیتی قرار دارند یا در چه سنی هستید. اگر شرایط پیوند طبیعی ابرو را دارید، لازم است بدانید که این عمل زیبایی، ماندگاری بالایی دارد و به دلیل پیوند از مو‌ی بدن، نتایج کاملاً طبیعی است.

شما در لیماکاشت با مناسب ترین هزینه می توانید خوش حالت ترین مدل های ابروی که به چهره زیبا شما می آید را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید : 00989122001325