۱_کاشت مو به روش میکروگرافت

*کاشت مو به روش میکرو گرافت*

کاشت مو به روش میکروگرافت  (Micro Graft) یکی از روش‌های مطمئن و سریع است که به دلیل استفاده نکردن از تیغ جراحی و کم‌ خطر بودن بسیار محبوب شده است.

 در این نوع از کاشت مو فولیکول‌ها از مناطقی از سر که دارای رشد بهتری هستند (بانک مو) به وسیله دستگاه مخصوص (هولدرهای اتوماتیک) برداشت  و در مناطق کم پشت یا بدون مو کاشته می‌شوند.

کاشت مو به روش میکروگرافت دارای تراکم بیشتری نسبت به بسیاری از روش‌های کاشت مو است زیرا به علت استفاده از دستگاه ایمپلنتر در سایز میکرو (Micro) تعداد گرافت‌های بیشتری کاشته می‌شود. به این صورت که با بی‌حسی موضعی ناحیه مورد نظر شکاف‌های بسیار کوچکی در آن ایجاد می‌شود و با دستگاه میکروایمپلنتر گرافت‌ها کاشته می‌شود.

توجه داشته باشید که این نوع از کاشت مو از لحاظ تراکم، طبیعی بودن خط رویش، ظرافت و… بسیار رضایت بخش است و کم‌ترین میزان درد،کبودی و تورم را نیز به همراه دارد.

روش میکرو گرافت معمولا برای انواع ریزش مو در آقایان وخانم‌ها، طاسی منطقه‌ای، طاسی دائم، کاشت ابرو، کاشت ریش و… مناسب است، اما توجه داشته باشید که نظر نهایی  در مورد اینکه چه نوعی از کاشت مو برای شما مناسب است را پزشک متخصص می‌دهد.

در مورد افرادی که دچار طاسی و کچلی کامل هستند و در واقع بانک مو ندارند از روش تریکوفیتیک اسکارلت برای برداشت مو استفاده می‌شود.

 از میزایای این روش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

_افزایش برداشت مو از بانک مو

_ نداشتن زخم و اسکار در محل برداشت و محل کاشت به دلیل استفاده از دستگاه‌ها میکرو

_پیوند گرافت‌های سالم تر با توجه به سرعت بالای این روش

_تراکم بالا و طبیعی بودن

_کوتاه بودن دوره نقاهت

_دریافت نتیجه سریع (رشد سریع‌تر نسبت به سایر روش‌ها) و…

شما همراهان عزیز با مراجعه به مرکز تخصصی کاشت مو لیما می‎توانید کاشت مو به روش میکروگرافت را به صورت حرفه‌ای وتحت نظر متخصصین مجرب انجام دهید.

مرکز تخصصی کاشت مو لیما با ارائه انواع روش‌های کاشت مو طبق آخرین و به روز‌ترین متدهای علمی همراه شماست.

اینستاگرام ما :لیما کاشت

کانال آپارات: لیما کاشت

مشاوره رایگان