چرا کاشت ابرو روی تاتو معجزه می کند ؟

۱_هزینه کاشت ابرو
21 مارس 2021
۱_کاشت ابرو
21 مارس 2021

چرا کاشت ابرو روی تاتو معجزه می کند ؟

کاشت ابرو لیما

کاشت ابرو لیما

 

چرا کاشت ابرو روی تاتو معجزه می کند ؟

ابرو یکی از عناصر صورت است که در زیبایی چهره تاثیر فراوانی دارد. ابروهایی پرپشت به چهره شما زیبایی و شادابی می‌بخشند. متاسفانه بعضی از ما از این هدیه‌ی خدا دادی بهره‌مند نشدیم یا به دلیلی ابروهای خود را از دست دادیم. زیباسازی ابروها به کمک تاتوی ابرو در کشور ما رواج زیادی دارد. اما گاهی نتیجه‌ی تاتو رضایت بخش نیست و بعد از آن، ابروها حالتی طبیعی ندارند. آیا میدانستید کاشت ابرو روی تاتو برای شما معجزه خواهد کرد.

کاشت ابرو روی تاتو

چرا کاشت ابرو روی تاتو معجزه می کند ؟

کاشت ابرو روی تاتو می‌تواند به زیبایی و جذابیت ابروها کمک کند و حالت طبیعی‌تری به ابروهای شما ببخشد. به همین جهت توصیه می‌شود که کاشت ابرو روی تاتو انجام بگیرد. در کاشت ابرو تعداد زیادی از گرافت‌های کوچک به صورت فشرده در ناحیه‌ی ابرو کاشته می‌شود. گاهی اوقات این گرافت‌ها بر سر خونرسانی و دریافت مواد مغذی، با هم رقابت می‌کنند و تعدادی از آن‌ها از این رقابت جان سالم به در نمی‌برند.

این مسئله باعث ایجاد فواصل بسیار کوچکی در ابروها می‌شود. معمولاً برای جبران این فواصل نیازی به کاشت ابروی دوباره نیست و با کمی آرایش پوشیده می‌شوند. در واقع این جا، جایی است که تاتو (به خصوص هاشور ابرو) بسیار کمک کننده است و باعث می‌شود که اصلاً این فواصل به چشم نیایند.

ابرو ها دارای زوایای مشخصی هستند به همین دلیل در هر زاویه ای نمی توان کاشت ابرو طبیعی را انجام داد. افرادی که دارای تتو در ابروهای خود هستند ممکن است از این روش خسته شوند و بخواهند که کاشت ابرو را انجام دهند؛ به همین دلیل نگران این موضوع هستند که شاید پیوند ابرو بر روی تاتو انجام نشود. باید گفت که پیوند ابرو می تواند به راحتی بر روی تتو انجام شود. در واقع استفاده از کاشت ابرو طبیعی بر روی تاتو می تواند بهتر باشد. از آنجایی که تتو دارای مواد رنگی است که توسط هاشور بر روی پوست منتقل می شود می تواند در زمانکاشت ابرو مفید واقع شود.

 

هنگامی که کاشت ابرو را انجام می دهید در اثر عوامل مختلفی ممکن است برخی از گراف های مو که در ابرو پیوند زده شده اند دچار ریزش شوند. از آنجایی که گراف های ایجاد شده در ابرو دارای تراکم است و به صورت فشرده در کنار یکدیگر قرار گرفته می تواند در برخی از مواقع و به صورت تارهای مو جدا شود. این نواحی می توانند بعد از کاشت ابرو طبیعی دچار فضایی آزاد شوند. ایجاد تاتو از قبل بر روی ابرو می تواند این نواحی را پوشش دهد. برای این منظور پیوند ابرو بر روی تاتو می تواند نتیجه بخش تر باشد و رضایت بیشتری را برای مخاطبان به وجود بیاورد. رنگدانه هایی که در تاتو بر روی پوست ابرو ایجاد شده می تواند در رفع این مشکل به افرادی که دچار ریزش بعد از پیوند ابرو شده اند کمک شایانی کند.

 

آیا کاشت ابرو روی تاتو انجام پذیر است؟

کاشت ابرو به راحتی روی تاتو قابل انجام است و نیازی به از بین بردن رنگ دانه های ایجاد شده بر روی پوست در اثر تاتو نیست. زیرا این رنگدانه ها می توانند زمانی که ریزش در ابرو ها بعد از پیوند ایجاد شود به زیبایی افراد کمک کنند. در واقع با پیوند ابرو بر روی تاتو می توانید تا مدت زمانی که منتظر رشد ابروهای طبیعی خود بعد از کاشت ابرو هستید چهره شما را بدون تغییر باقی بگذارد. به این منظور که زیبایی هر فردی می تواند از طریق ابروها به راحتی مشاهده شود؛ به همین دلیل تتو بر روی ابروها قبل از کاشت می تواند روشی کارآمد در ایجاد زیبایی باشد.

 

از آنجایی که پیوند ابرو توسط روش های مختلفی صورت می گیرد، با انتخاب بهترین روش در پیوند ابرو می توانید مطمئن باشید که کاشت ابرو طبیعی بدون هیچ گونه عوارض و خونریزی می تواند انجام شود. در واقع گراف های پیوندی در کاشت ابرو باید دارای زاویه و خواب مشخصی باشند تا بتوان ابروهایی زیبا را بعد از کاشت ابرو طبیعی مشاهده کرد. موهایی که در پشت گوش افراد می روید می تواند به عنوان بهترین قسمت از بانک موی افراد برای کاشت ابرو مورد استفاده قرار گیرد؛ این قسمت از موهای افراد دارای جهت مشخص و نرمی مناسب برای کاشت ابرو است. به همین دلیل از این قسمت برای کاشت ابرو طبیعی استفاده می شود؛ کاشت ابرو می تواند از این طریق طبیعی تر به نظر بیاید.

 

کاشت ابرو روی تاتو چه شرایطی دارد؟

از آنجایی که کاشت ابرو دارای شرایط خاصی است که باید پزشک مورد نظر در زمان کاشت به آنها توجه داشته باشد. می توان گفت انجام پیوند ابرو باید در زاویه مشخصی صورت گیرد، در غیر این صورت نمی تواند نتایج موثری را در بر داشته باشد. در شرایطی ممکن است افراد قبلا تاتو را بر روی ابروهای خود انجام داده باشند؛ این افراد برای اینکه بتوانند پیوند ابرو را انجام دهند نیاز به انجام عملی خاص ندارند.

در مواقعی که تاتو به تازگی صورت گرفته باشد و افراد بخواهند بلافاصله پیوند ابرو را انجام دهند این اتفاق نمی تواند بیفتد، زیرا در اثر هاشور پوست ابرو دچار زخم شده است. برای اینکه از ایجاد عفونت های احتمالی در ابرو ها جلوگیری شود و بتوان کاشت ابروی مناسب و موثری را انجام داد باید مدت زمان چند هفته ای از تتو گذشته باشد؛ زیرا ایجاد عفونت می تواند باعث از بین رفتن فولیکول های پیوند زده شده در ابرو شود و آنها را از بین ببرد در نتیجه ریزش در ابرو ها اتفاق بیفتد. برای این منظور نمی توان به سرعت کاشت مو را بعد از تتو انجام داد.

 

مراقبت های قبل و بعد از پیوند ابرو روی تاتو

• برای کاشت ابرو بر روی تتو باید مراقبت هایی را انجام دهید تا دچار ریزش ابرو نشوید. برای این منظور پیوند ابرو را باید با دقت بیشتری انجام داد تا عوارض احتمالی بعد از پیوند ابرو را مشاهده نکنید.

• از استفاده از داروهایی که باعث ایجاد خونریزی می شوند پرهیز کنید.

• از مصرف نوشیدنی های الکلی و سیگار یک هفته قبل از کاشت ابرو طبیعی جلوگیری کنید.

• رژیم غذایی مناسب همراه با ویتامین ها وپروتئین ها را در سبد غذایی خود قرار دهید.

• اگر از داروی رتینول استفاده می کنید یک هفته قبل از کاشت ابرو مصرف آن را قطع کنید. مصرف آن می تواند باعث نازک شدن پوست شما شود و در حین کاشت ابرو می توانید خونریزی را تجربه کنید.

• از ماساژ ابروها و دستکاری آنها بعد از کاشت ابرو روی تتو خودداری کنید. این امر می تواند ریزش ابروها را ایجاد کند.

• آب داغ می تواند گرافت های کاشته شده در پیوند ابرو را از بین ببرد و آنها را شل کند. برای این منظور تا یک هفته از سونا و جکوزی بعد از پیوند ابرو استفاده نکنید.

• با مصرف آنتی بیوتیک ها می توانید تا حدود زیادی از ایجاد عفونت های پوستی بعد از پیوند ابرو طبیعی جلوگیری کنید.

کاشت ابرو روی تاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان